Naruto
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Naruto

WellCome To NarUto-FriEnds
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Exchange / Размяна (sasusaku fic)

Go down 
AuthorMessage
ŦħĖ_ﮒŁåÐuŖ4ξ
ADMIN- BIG BOSS
ADMIN- BIG BOSS
ŦħĖ_ﮒŁåÐuŖ4ξ


Брой мнения : 151
Points : 42113
Reputation : 0
Join date : 2010-06-27
Age : 28
Местожителство : Разград

Exchange / Размяна (sasusaku fic) Empty
PostSubject: Exchange / Размяна (sasusaku fic)   Exchange / Размяна (sasusaku fic) EmptyMon Jun 28, 2010 12:49 pm

You have expressed some vague, but it translates to the interpreter, so get that. Hope you like it.

Another
painful day of school. Complain of now, so it is the beginning of the
year.I forgot to submit, sorry but rushing to school. My name is Sakura
Haruno, 15 am, and I wear glasses.My hair is always a queue, as well as
today. Do not put makeup. And call me European bison, which irritates
me, although it is true. I was late, so it was 7 and 40, and I now only
go from home. For the first time in my life I will be late for school-
horror.

Busy at school. Several times I would fall and finally
entered the school, was eight, five. There was nobody in the corridors.
While fast and turn the corridor is pushed into someone.

-Watch
where you walk, bitch ... - He told me and passed me. He ... Uchiha
Sasuke which I love more than a child. Not that I'm super high on. With
all his greatness is gone. Cute Garvanovo disheveled black hair, the
top buttons unbuttoned shirt, jacket and tie in hand, casually complex.
Yes, he was a bully. One of the types that do not want to have a job,
but damn sexy and cute.

While it looked dreamily remembered that fast for the room. I went and I was already late.
Kakashi looked at me in surprise. I was never late in his life always comes first in the school.
-Sit down. Said my gentleman, and sat next to my friend Ten-Ten.
-Wow, I'm quite surprised late-loser. - Ino is hung.
Let
her go, not worth it. "Said Temari. Gang girls who also would not want
to mess. Ino, Temri, and Karin Hinata-whore of the school. Do not heed
it, and so keyed in the Inner me. 'As they took stupid bitch he will
fuck your ass! . After relieved his thoughts focused on the lesson.
Bell and came out would be for breakfast. We bought food with Ten-Ten
and sat on one of the benches on the lawn behind the school. Suddenly,
someone pushed me and I poured out the juice ogore.

-Oops ... loser
.- Sasuke apologize. Karin then went back and poured me with her juice.
I felt dirty. Edition All I laughed harder and cry. I went to the
toilet and with the help of wipes is dusting. Since most of the class
had fled the day went well for me. I came home and learned. I lay down
to sleep in the morning and again at school. This time I was earlier.
They dressed and went to school. When I came across was still dark. I
decided to walk. After a long footwork got the roof. I watched the dark
sky more until someone pushed me. My glasses fell and fell. Without
seeing them, but blurry. Then I heard that someone was advancing them.
I was afraid.

-What? Who's there? I asked, frightened, but have not
received a reply. Instead, someone grabbed me and started kissing me.
Resist and the only thing I could do was to flay him on the forehead.He
rape me ....

I woke up in hospital. Tan-tan was to me.
-Sakura, you wake up. - Said with surprise and joy she found you .- roof ...., but now its better .- she continued.
-Where are my glasses, how do I without them? Surprised and asked, wondering.
"When
it became ... I found them lying on the roof. Brought to you in the
hospital and doctors you stitching the eyes, although I had not come to
that. Many scare me. I talked to your mother and father. I left a lot
of money and told me not to have them for long. You know, work.

-Than the time I was here?
This morning, they told me I brought it .-. I felt great, better than ever.
-I want to go .- I said and she nodded. Got your stuff together with the Ten-Ten went to us.
I
saw the money they have left me. Inner Then get nervous, Sheep dull
once hear me, get money and beautify. I'll go back on this trodden
idiot and all others who ever they did to the ass.

I got money in his hand with a smile.
-You
know, Ten-Ten from now on I will be different, only you could not
believe my eyes, and see me tomorrow at school. I said, and devilish
smile, she lifted his eyebrows in surprise. Send it and went on
Shipping. Now would be a small exchange ...


----------------------------------------
Още един мъчителен училищен ден . Оплаквам се още от сега , та то е началото на годината . Забравих да се представя , сори ама бързам за даскалу . Казвам се Сакура Харуно , на 15 съм , нося очила и съм отличничката на класа . Косата ми винаги е на опашка , както и днес . Не си слагам грим . И ми викат зубър , което ме дразни въпреки , че е вярно . Ето , че закъснях , та то стана 7 и 40 , а аз чак сега излизам от вкъщи . За пръв път в живота си ще закаснея за училище , ужас .
Забързах към училище . Няколко пъти щях да падна и най-накрая влязох в училище , беше осем без пет . Нямаше никой по коридорите . Докато бързах и завивах по коридора се блъснах в някого .
-Внимавай къде вървиш , кучко ... - каза ми той и ме отмина . Той ... Саске Учиха в който бях влюбена още от дете . Не , че сега съм супер голяма , де . С цялото си величие ме отмна . Сладко разрошена гарваново черна коса , първите копчета на ризата разкопчани , сакото в ръка и вратовръзката -небрежно сложена . Да , той беше побойник . Един от типовете с които не искаш да си имаш работа , но пък адски секси и сладък .
Докато го гледах замечтано се сетих , че бързах за стаята . Влязох и вече бях закъсняла .
Какаши ме погледна учудено . Никога не бях закъснявала в живота си , винаги идвах първа в училище .
-Сядай . -каза ми господина и седнах до моята приятелка Тен-Тен .
-Уоу , тря драсна нейде загубеното зубърче закъсня . - закачи се Ино .
-Остави я , не си струва . -подметан Темари . Бандата момичета с който също не би искал да се забъркваш . Ино , Темри , Хината и Карин -курвата на училището . Не й обърнах внимание , а Инър така бошуваше в мен . ,, Като те хвана к*учко нещстна ще та е*а в г*за ! " . След като укротих мислите си се съсредоточих върху урока . Звънеца би и излязохме за да закусим . Купихме си храна заедно с Тен-Тен и седнахме на една от пейките на поляната зад училището . Изведнъж някой ме блъсна и си излях сока огоре .
-Опа ... загубенячке .- извини се Саске . Тогава Карин мина и уля гърба ми с нейния сок . Стана ми гадно . Всичи ми се смееха и трудно сдържах сълзите си . Отидох в тоалетната и с помоща на кърпички се бърсах . Тъй като повечето от класа бяха избягали денят мина добре за мен .
Прибрах се и си научх . Легнах да спя и сутринта пак на училище . Този път станах рано . Облякох се и тръгнах за училище . Когато стигнах навсякъде още беше тъмно . Реших да се разходя . След дъго обикаляне се качих на покрива . Глдах още тъмного небе докато някой не ме блъсна . Паднах и очилата ми фръкнаха . Виждах и без тях , но размазано . Тогава чух , че някой ги беше настъпал . Уплаших се .
-Какво става ? Кой е там ? -питах паникюсано , но не получих отговор . Вместо това някой ме хвана и започна да ме целува . Съпротивлявах се и единственото което можах да направя е да го одера по челото . Изнасили ме ....
Събудих се в болницата . Тен-тен беше до мен .
-Сакура , ти се събуди . - каза изненадано и радосно тя .-Намерих те на покрива ...., но сега си добре .-продължи тя .
-Къде са ми очилата , как мога да виждам без тях ?-попитах изненадано и очудено .
-Когато това стана ... намерих те на покрива да лежиш . Донесох те в болницата и докторите ти оправиха очите , въпреки че не бях дошла за това . Много ме изплаши . Говорих с майка ти и баща ти . Оставиха ти доста пари и ми казах , че няма да ги има за дълго . Знаеш , по работа .
-Отколко време съм тук ?
-Тази сутрин те докарах .-каза ми тя . Чувствах се чудесно , по-добре от всякога .
-Искам да си вървя .-казах и тя ми кимна . Прибрах си багажа и заедно с Тен-Тен отидохме до нас .
Видях парите , който са ми оставили . Тогава Инър се разбошува ,, Овцо тъпа веднъж ме послушай , вземи парите и се разкраси . Ще си върнем тъпкано на тоя идиот и на всички други , които досега те правеха на г*з ".
Взех парите в ръката си с усмивка .
-Знаеш ли , Тен-Тен от днес нататък ще съм различна , чак няма да можеш да повярваш на очите си , като ме видиш утре на училище . -казах и с дяволска усмивка , а тя учудено надигна вежди . Изпратх я и тръгнах на шипинг . Сега щеше да има малка размяна ...

Back to top Go down
 
Exchange / Размяна (sasusaku fic)
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Naruto :: Fen Art / Фен Арт :: FenFiction / ФенФикшън-
Jump to: